top of page
  • roccaalmareltk

🏆16.A.Kanepi memoriaal 2022 - nĂ€dalavahetus tĂ€is lauatennist!✹

A. Kanepi memoriaal on igal aastal olnud kolmepÀevane lauatennise festival.

Reedel 11.novembril avati A.Kanepi memoriaal noorte vÔistkondlike vÔistlustega.

Kuna tĂŒdrukute kadettide vanuseklassis on meie klubist vĂ”istlusvalmis ainult Eliis Loree Padar, siis otsustasime luua ĂŒhisvĂ”istkonna Spinmasteriga ning nii saigi kokku vĂ”istkond Eliis Loree Padar/ Erika Sammelselg.

TĂŒdrukud andsid endast parima ning tasuks tuli kolmas koht tĂŒdrukute kadettide vanuseklassis.
JÀrgmisel pÀeval, laupÀeval 12.novembril jÀtkusid vÔistlused ELTL GP-ga kus kokku oli vÔistlejaid 108. Meie klubist liitusid Eliis Loreega Luka Puumets ja Andreas Mere. KÔik kolm said sellel vÔistlusel vÀÀrtuslikke mÀnge ning palju mÔtteid, mida rohkem treenida ning millele tÀhelepanu pöörata.

Eliis Loree ja Andreas mÀngisid vÔistluse lÔpuks mÔlemad vÀlja kohad, mis olid kÔrgemad nende paigutuskohtadest.


Viimasel vÔistluspÀeval, 13.novembril toimus Laste GP kuhu oli tulnud vÔistlema 121 last. Meie klubist olid vÔistlemas Eliis Loree Padar, David Berman, Robert Mihkel Talur, Joosep Mattias Talur, Leo Zhong ja Theodor Hendrik Lamvol. Tore oli nÀha, et lapsi olid innustama ja toetama tulnud ka lapsevanemad.

Leo ja Theo vĂ”istlesid kĂ”ige nooremas vanuseklassis M9, kus oli kokku ĂŒle Eesti tulnud kuus poissi. MĂ€ngud olid Ă€gedad ja ka Ă”petlikud. Lisaks vĂ”istluskogemusele said poisid teada, kui oluline on vĂ”istlusel iga punkt ja pingutada tuleb ka siis kui oled kaotusseisus. Nimelt tekkis 3.-5.koha vahel "surnud ring" kus kolmel poisil oli vĂ”rdselt nii vĂ”ite kui kaotusi. Peale settide ja punktide kokku lugemist oli jĂ€rjestus jĂ€rgmine - Leo saavutas kolmanda koha ja Theo tuli seekord viiendaks. Laste jaoks tegi autasustamise pidulikumaks veel see, et auhindu oli ĂŒle andma tulnud Kaia Kanepi!JÀrgmises vanuseklassis M11 astus Rocca al Mare LTK vÀrvides laua taha Robert Mihkel. VÀga hea mÀnguga vÔitles Robert Mihkel vÀlja 9.koha, olles eelnevalt tabelisse paigutatud kohale 16.

Vanuseklassis M13 vÔistles meilt David ja Joosep Mattias. Tabelisse olid poisid paigutatud kohtadele vastavalt 25. ja 26. Poisid mÀngisid hÀsti ja stressivabalt. Arvestades, et mÔlemad poisid on trennis saanud kÀia vÀga vÀhe, olid poisid vÀga tublid. Peale mÔnusat vÔistluspÀeva tuli Joosep Mattias kohale 17 ja David vÔitles vÀlja samuti hea 19. koha.

Kui nooremad vanuseklassid oli jĂ”udnud vĂ”istlusega poolepeale, alustas ka kĂ”ige vanemate tĂŒdrukute klass N15, kus vĂ”istlustulle asus meie Eliis Loree. Erilist tĂ€helepanu tasub pöörata sellele, et Eliis Loreel olid seljataga juba kaks vĂ”istluspĂ€eva. Antud vĂ”istlusklassi puhul on tegemist kĂ”ige tugevama klassiga. Eliis Loree andis endast parima ning mĂ€ngis kenasti vĂ€lja enda paigutuskoha, milleks oli koht 11. MĂ€nguliselt on Eliis Loree teinud hea arengu ning nĂŒĂŒd tuleb ainult koguda rohkelt vĂ”istluspraktikat, et Ă”pitut ka ellu viia.


KokkuvĂ”tteks saame öelda, et on pĂ”hjust olla uhke meie klubi mĂ€ngijate ĂŒle!

TÀname klubi Spinmaster koostöö eest ning loomulikult kÔiki lapsevanemaid toetuse ja kaasaelamise eest!
bottom of page