top of page
  • roccaalmareltk

Eesti võistkondlike MV 1.mängupäev / Rocca al Mare LTK naiskond!

Updated: Nov 19, 2022Laupäeval, 8.oktoobril toimus Aseris Eesti võistkondlike MV 1.mängupäev naiskondadele.

Rocca al Mare LTK naiskond võistleb ka sellel aastal esiliigas.

Klubid, kes oma naiskonnad välja panevad on suures plaanis läbi aastate samad. Seetõttu on huvitav jälgida kuidas igal aastal muutuvad naiskondade koosseisud järjest tugevamaks, kuid põhimängijad püsivad samad.

Rocca al Mare LTK naiskond ei ole siinkohal erand. Raudvarana kaitsevad klubi au Elle Õun, Eliis Loree Padar, Marion Saarma ja Margit Tamm. Meiega on taasliitunud välismaal vaheaastal õppimas olnud Marta Laas. Täiesti uue liikmena esindab aga meid Johanna Christjanson.

Esimesed ristsed saime laupäeval kätte ning peab tõdema, et tulime auga kõikidest olukordadest välja.

Esimesena tuli meil Aseris kokku minna LTK Pingpong naikonnaga, kes lisaks oma põhimängijatele on naiskonda tugevdanud jaapanlanna Osanai Tomomi näol. Tegemist on väga meeldiva kuid keerulise mängijaga. Draamat jagus selles voorus kuni viimase punktini, kus meie ankrunaine Marta Laas alistas Kristi Ernitsa otustavas setis seisuga 12:10 ja ühtlasi kindlustas meie naiskonnale võidu 4:3.

Järgmises voorus Aseri SK vastu tõi meile punkti Johanna Christjanson, kes võitis Aseri noormängijat Valerie Lonskit 3:2. Kokkuvõttes pidime aga vastu võtma kaotuse 1:4

Esimese võistluspäeva viimane vastane oli LTK Kalev 2 naiskond.

Meie väsinud kuid ühtne naiskond lõpetas päeva siinkohal võiduga 4:2

Tabelis on meil ainsana esimeses ringis kohtumata veel LTK Haapsalu naiskonnaga, kellega seisab ees mäng teisel mängupäeval Haapsalus, mis toimub juba 5.novembril Haapsalus.

Kokkuvõtvalt saab öelda, et esimene mängupäev läks meil hästi ning oleme uhked oma naiskonna üle!


bottom of page