top of page
  • roccaalmareltk

Eesti võistkondlike MV 2.mängupäev / Rocca al Mare LTK naiskond Haapsalus

Updated: Nov 19, 2022

Laupäeval, 5.novembril oli Rocca al Mare LTK naiskond täies koosseisus Haapsalus, et anda endast parim Eesti võistkondike MV 2.mängupäeval.

Teisel mängupäeval tuli meil mängida kaks vooru ning mõlemad Haapsalu LTK naiskonna vastu.


Kui alguses tundus just kui kaks korda sama naiskonna vastu mängida kummaline ja natuke isegi igav, siis tegelikult kujunes mängupäev põnevaks.

Kuna olime väljas täis koosseisuga, siis päeva jooksul said võistelda absoluutselt kõik naiskonna liikmed. Ka Haapsalu LTK naiskond pani erinevates voorudes välja täiesti erinevad koosseisud ning nii kujuneski välja nagu oleksime võistelnud kahe täiesti erineva naiskonnaga.

Kõik meie naiskonna liikmed andsid endast parima ning õhtuks sai toodud koju mõlema vooru võidud. Esimese vooru Haapsalu LTK naiskonna vastu võitsime seisuga 4:1 ning teise vooru võiduseis tuli meie kasuks 4:2

Esimeses voorus võistles meie naiskond koosseisus Elle Õun, Johanna Christjanson, Marta Laas ja Eliis Loree Padar ning teises voorus Elle Õun, Marion Saarma ja Johanna Christjanson.

Peale teist mängupäeva hoiame tabelis kindlalt teist kohta!Täname Kaidot, tänu kellele sai naiskond keskenduda vaid mängule, ega pidanud muretsema sõidu pärast võistluspaika ja tagasi!
bottom of page