• roccaalmareltk

Eestimaa Spordiliit JÕUD / Haapsalu GP finaal - Tulemused!

Updated: Jan 21, 2020

Laupäeval võtsime suuna Haapsallu, et võistelda Haapsalu GP finaaletapil, mille käigus selgitati ühtlasi ka Eestimaa Spordiliit JÕUD meistrid.

Klubi esindas seekord üheksa mängijat. Tüdrukutest olid rivis Eliis Loree, Marta ja Berit.

Poisid andsid lahinguid koosseisus Andreas, Armin, Luka, Miko Marten, Oliver ja Gren.

Noored said palju ja häid mänge. Konkurents sellel võistlusel oli tugev ning üksikmängus keegi kahjuks pjedestaalini ei jõudnud. Kõige kõrgemale 6.kohale tuli Marta. Berit oli samas võistlusklassis kümnes ning Eliis Loree neljateistkümnes. Poisid lõpetasid võistluse tabeli teises pooles.

Päev kujunes tavalisest pikemaks, kuna JÕUD-di meistrivõistlustel olid kavas ka paaris-ja segapaarismängud. Naispaari mängisid koos Marta ja Berit, meespaari moodustasid Oliver ja Gren ning segapaarid leppisid noored kokku vastavalt Marta - Oliver ning Berit - Gren.

Paarismänge Eesti väga tihti võistlustel ei mängita ning seetõttu oli põnev jälgida kuidas mängijad võistlusolukordi lahendasid.

Meie naispaar Marta - Berit teenisid avaringis võidu, mille järel läksid nad kokku Saaremaa naispaariga, kus tuli tunnistada vastaste paremust. Kolmanda-neljanda koha mängus võideti Tallinna Kalevi ja Keila Pinksiproffi paari ning nii olid pronksmedalid meie.

Meie meespaaril tuli kohe esimeses ringis vastamisi minna tugeva Pärnu Vint-90 meespaariga Urmas King - Antti Luigemaa. Siit tuli kindel kaotus ning väljalangemine.

Segapaaris tuli mõlemal meie paaril avaringis vastu võtta kaotus, kuid põnev oli ikkagi.


Selleks hooajaks on Haapsalu GP sari lõppenud. Täname korraldajat ja peakohtunikku!

Eriline tänu meid toetanud ja abistanud lastevanematele!

Viimsel etapil oli lapsi toetamas Eliis Loree pere ning kõige suurema panuse transporti andis Oliveri isa, tänu kellele 2/3 meie mängijatest Haapsallu jõudis. Oma osa andsid ka Armini ja Andrease pere! Suur-suur aitäh teile kõigile!