• roccaalmareltk

🏆Haapsalu GP finaal & EMSL JĂ”ud MV 2022

Selle hooaja ĂŒks vĂ€ga hea GP on saanud ajalooks.

PĂŒhapĂ€eval 6.veebruaril peeti Haapsalu GP viimane etapp koos EMSL JĂ”udi MV-ga mĂ”istagi Haapsalus.

Seekord oli Haapsallu kogunenud vÀga esinduslik lauatennisistide koosseis. Kohal olid valitsev Eesti meister Maksim Vuhka ning naistest mitmekordne Eesti meister Tatjana Tƥistjakova. Meeste vÔistlusklassis oli kohal 63 mÀngijat ning nasite vÔistlusklassis 31 mÀngijat!

Rocca al Mare pani omalt poolt vÀlja meestest Oliver Balitski, Gren Sammi, Luka Puumetsa ning Aksel Soometsa. Naistest vÔistles meilt Marion Tamm ja Margit Tamm.

EMSL JĂ”ud MV on ĂŒks vĂ€heseid vĂ”istlusi, kus saab mĂ€ngida ka paarismĂ€nge.

Rocca al Mare LTK meespaarid moodustasid Aksel Soomets / Luka Puumets ja Oliver Balitski / Gren Samm. Naispaari moodustasid omavahel Marion Tamm ja Margit Tamm.

SegapaarismÀngus panime vÀlja kaks paari - Marion Tamm / Eduard Virkunen (Maaardu LTK) ja Margit Tamm / Urmas King (PÀrnu LTK Vint-90).

Parima tulemusega lĂ”petas turniiri Marion Tamm, kus 3.-4. koha mĂ€ngus tuli napilt allavanduda naiskonnakaaslasele Elle Õunale. Margit Tamm oli seekord naisteklassi kuues ning ĂŒhtlasi klassis N50 esimene.

Meesteklassis jagunesid meie klubi noosrmeeste kohad alljÀrgnevalt - Gren Samm 45.koht, Oliver Balitski 48.koht, Aksel Soomets 57.koht ning Luka Puumets 59.koht

Naispaaris tulid Marion Tamm ja Margit Tamm neljandaks kaotades kohamĂ€ngus paarile Elle Õun / Eeva Hanni.

MeespaarismÀngudes kaotasid meie paarid kahjuks esimeses ringis.

SegapaarismĂ€ngus tuli paar Margit Tamm / Urmas King 3.-4.koha mĂ€ngus paarile Elle Õun / Andres Somer alla vanduda seisuga 2:3. Teine segapaar Marion Tamm / Eduard Virkunen kaotas esimeses ringis samuti paarile Elle Õun / Andres Somer.

Kuna antud vÔistlus oli ka Haapsalu GP finaaletapp, siis tehti ka kokkuvÔtteid.

Haapsalu GP kokkuvÔttes saavutas Margit Tamm naiste klassi teise koha!

Eliis Loree Padar tuli kokkuvÔttes naiste arvestuses 10.kohale!

Kokku osales kÔikidel etappidel kokku 52.naist.

Meeste klassis tuli Oliver Balitski 26.kohale, olles juunioride arvestuses kolmas!

Kohale 32 platseerus Luka Puumets ning siit juunioride klassi neljas koht!

Grenn Samm lĂ”petas Haapsalu GP ĂŒldkokkuvĂ”ttes 34.kohaga.

Kokku osales meeste klassis hooaja jooksul 125 mÀngijat.

KokkuvÔttes jÀime nii vÔistluse kui ka kogu sarjaga vÀga rahule!

AitÀh korraldajale ning peakohtunikule!

Kiitus kÔikidele osalejatele ning kohtumiseni samas kohas juba jÀrgmisel hooajal!