• roccaalmareltk

🏆Haapsalu GP finaal & EMSL Jõud MV 2022

Selle hooaja üks väga hea GP on saanud ajalooks.

Pühapäeval 6.veebruaril peeti Haapsalu GP viimane etapp koos EMSL Jõudi MV-ga mõistagi Haapsalus.

Seekord oli Haapsallu kogunenud väga esinduslik lauatennisistide koosseis. Kohal olid valitsev Eesti meister Maksim Vuhka ning naistest mitmekordne Eesti meister Tatjana Tšistjakova. Meeste võistlusklassis oli kohal 63 mängijat ning nasite võistlusklassis 31 mängijat!

Rocca al Mare pani omalt poolt välja meestest Oliver Balitski, Gren Sammi, Luka Puumetsa ning Aksel Soometsa. Naistest võistles meilt Marion Tamm ja Margit Tamm.

EMSL Jõud MV on üks väheseid võistlusi, kus saab mängida ka paarismänge.

Rocca al Mare LTK meespaarid moodustasid Aksel Soomets / Luka Puumets ja Oliver Balitski / Gren Samm. Naispaari moodustasid omavahel Marion Tamm ja Margit Tamm.

Segapaarismängus panime välja kaks paari - Marion Tamm / Eduard Virkunen (Maaardu LTK) ja Margit Tamm / Urmas King (Pärnu LTK Vint-90).

Parima tulemusega lõpetas turniiri Marion Tamm, kus 3.-4. koha mängus tuli napilt allavanduda naiskonnakaaslasele Elle Õunale. Margit Tamm oli seekord naisteklassi kuues ning ühtlasi klassis N50 esimene.

Meesteklassis jagunesid meie klubi noosrmeeste kohad alljärgnevalt - Gren Samm 45.koht, Oliver Balitski 48.koht, Aksel Soomets 57.koht ning Luka Puumets 59.koht

Naispaaris tulid Marion Tamm ja Margit Tamm neljandaks kaotades kohamängus paarile Elle Õun / Eeva Hanni.

Meespaarismängudes kaotasid meie paarid kahjuks esimeses ringis.

Segapaarismängus tuli paar Margit Tamm / Urmas King 3.-4.koha mängus paarile Elle Õun / Andres Somer alla vanduda seisuga 2:3. Teine segapaar Marion Tamm / Eduard Virkunen kaotas esimeses ringis samuti paarile Elle Õun / Andres Somer.

Kuna antud võistlus oli ka Haapsalu GP finaaletapp, siis tehti ka kokkuvõtteid.

Haapsalu GP kokkuvõttes saavutas Margit Tamm naiste klassi teise koha!

Eliis Loree Padar tuli kokkuvõttes naiste arvestuses 10.kohale!

Kokku osales kõikidel etappidel kokku 52.naist.

Meeste klassis tuli Oliver Balitski 26.kohale, olles juunioride arvestuses kolmas!

Kohale 32 platseerus Luka Puumets ning siit juunioride klassi neljas koht!

Grenn Samm lõpetas Haapsalu GP üldkokkuvõttes 34.kohaga.

Kokku osales meeste klassis hooaja jooksul 125 mängijat.

Kokkuvõttes jäime nii võistluse kui ka kogu sarjaga väga rahule!

Aitäh korraldajale ning peakohtunikule!

Kiitus kõikidele osalejatele ning kohtumiseni samas kohas juba järgmisel hooajal!