• roccaalmareltk

Hooaja 2019 / 2020 lõpetamine

Traditsiooniliselt sai lõpetatud ebatraditsiooniline hooaeg.

Mis siis tegi selle hooaja ebatraditsiooniliseks?

Hooaeg algas täiesti tavapäraselt, kuid siis lõi viirusest tingitud eriolukord kõik kaardid sassi.

Treeningud ja võistlused lõpetati, algas e-õpe lauatennises ning peale eiolukorra lõppu saime trenne teha vaid välitingimustes.

Pidulik-sportlikul hooaja lõpetamisel saime siiski jagada tunnustust ja auhindu võistluste ja eriti hästi läbitud treeningute eest.

Auhinnatud said põrgatamisvõistluse I koht Eliis Loree ja II koht Luka ning Rocca al Mare kooli meeskond Tallinna koolide vahelistel MV.

Tunnustasime kõikide e-treeningud edukalt läbinud Andri Koitlat, kes saatis kõikide harjutuste sooritamise kohta ka videod. Samuti said tunnustatud viis õpilast kes olenemata ilmast osalesid kõikidel välitreeningutel peale eriolukorra lõppu. Nendeks olid Paul Oskar, Eliis Loree, Luka, Jaan Erik ja Aksel.

Lõpetamisel tegime tutvust disc-golfiga ning viisime läbi väikese kauguse peale kettalennutamise võistluse. Ei puudunud ka traditsiooniline tort ning nagu ikka katsid lapsed laua hea ja paremaga. Kuna ilm oli võrratu, siis veeretasime välja kaks siselauda ning lõpetamiseks sobiv laudade vahel nelja laua võistlus võis alata. Kõik said mängida nii palju kui jõudsid, viitsisid ja soovisid.

Kiidame ja täname kõiki peresid, kes meiega seda hooaega jagasid!


Kohtumiseni juba Kurgjärve laagris!


Hooaja lõpetamise fotogalerii leiate SIIT

Fotograafid Marion Tamm, Tarvi Tamm ja nagu ikka Kert Saarma