• roccaalmareltk

Jõulud Rocca al Mare Lauatenniseklubis

Jõulud ja aastavahetus on pidulik heade soovide aeg.

Natuke ka päkapikkude vallatuste aeg. Kuna Rocca al Mare Lauatenniseklubi tegutseb nii Vikerkaare lasteaias kui ka Rocca al Mare koolis, siis jagus lauatennisepäkapikke mõlemasse kohta.

Lasteaia jõulutrennis proovisime läbi kõik poole aasta jooksul õpitu ning palusime ka fotograaf Kerdi seda jäädvustama, et nii lauatennise jõulutunnet ka kodudesse viia.

Meie lasteaia lauatennisepäkapikkudega saate tutvuda SIIN.


Rocca al Mare koolis toimunud jõulutrennis autasustasime jõuluturniiri parimaid ja sellel aastal jagasime esimest korda välja ka kõige mõnusama trennikaaslase tiitli nii algajate kui ka hobi-võistlejate treeninggrupis. Algajate treeninggrupi kõige mõnusamaks trennikaaslaseks valisid lapsed Robert Mihkli ning hobi-võistlusgrupi mõnusaim trennikaaslane on Eliis Loree! Olete tõesti mõnusad, jätkake samas vaimus! Tore on see, et nimed keda mõnusama trennikaaslase valimisel välja toodi oli hästi palju, mis näitab tegelikult seda, et lastel on trennis tekkinud ühtne sõpruskond.

Jõulutrennis proovisime mängida lauatennist ainult jõulutulede valgel, mis oli üpris teistmoodi kogemus. Peolaualt ei puudunud ka piparkoogid, mandariinid ja muu hea parem. Ühesõnaga jõuludele on uks avatud!

Marioni jäädvustatud jõulutrenni saate vaadata SIIT

Treenerid tänavad peresid toetuse eest, olete olnud tõesti väga-väga mõnusad!

Lapsed on olnud oma kodude täielikud peeglid ja uskuge, meile meeldib see peegelpilt väga!

Rahulikke pühi, meeleolukat aastavahetust ja edukat uut aastat!

Treenerid Margit ja Marion