top of page
  • roccaalmareltk

RAM Kooli II lauatennise MV

Updated: Sep 1, 2019

Juba teist aastat said meie kooli õpilased välja selgitada, kes on kõige kibedam käsi lauatennises. Sellel aastal olid võrreldes eelmise aastaga võistlusklassides väikesed muudatused, lisaks õpilastele ja õpetajatele said kaasa lüüa ka lapsevanemad. Antud muudatus oli igati õigustatud, vaadates kui paljud lapsevanemad pühapäeval võistlusele tulid.

Kokkuvõtvalt jagunesid 33 osavõtjat võistlusklassidesse järgnevalt... Kõige väiksema osavõtjate arvuga olid 1. – 9. klassi tüdrukud, kus kahe võistlusklassi peale tuli neli võistlejat, mis kuidagi ei kahanda võidetud karikate väärtust. Poiste 1. – 4. klassi osavõtjaid tuli võistlema viis ning poiste 5. – 9. klassi osavõtjaid oli võistlustules seitse. Kõige osavõtjaterohkem võistlusklass oli sellel aastal ühendvõistlusklass – gümnasistid, õpetajad ja lapsevanemad. Võistlejaid selles klassis oli 17 ! , nendest gümnasiste 6 ning õpetajaid 2.

Perekond Aunapu puhul oli esindatud lausa kolm põlvkonda – poeg, isa ja vanaisa. Olgu etteruttavalt öeldud, et vanaisa oli üks võistluse tugevamaid osalejaid. Samuti tahaks ära märkida perekond Kristiansoni, kus võistlesid nii kaks poega kui ka ema ja isa.

Auhinnatud said : Tüdrukud 1. – 4. klass I Helerin Kaus II Marta Liisa Staalfeldt


Tüdrukud 5. – 9. klass I Berit Viickberg II Saskia Rachel Reinhold


Poisid 1. – 4. klass I Hugo Kristianson II Lukas Kristianson III Matthias Vetevool


Poisid 5. – 9. klass I Markus Maalt II Marten Seer III Lohe Isok


Gümnasistid I Joel Palgi II Andreas Melts III Kristo Olli


Ühendklass (gümnasistid, õpetajad, lapsevanemad) I Marion Tamm ( 10 klass ) II Leonid Aunapu ( lapsevanem – vanaisa ) III Margus Prangel ( lapsevanem )


Kokku peeti võistluse käigus 90 mängu neljal laual. Põnevaid mänge saime seekord nautida nelja tunni jagu.

Loodame, et kohtume kõigiga juba aasta pärast! Edukat sportliku aasta jätku!

Võistluste kordaminekule aitasid kaasa Alar Tamming, RemedyWay pere ning Nõmme Spordiklubi, aitäh teile!

Pildilist kokkuvõtet päevast saab näha SIIT.


コメント


bottom of page