top of page
  • roccaalmareltk

RAM Kooli V lauatennise MV

Updated: Sep 1, 2019

Laupäeva hommikul oli Rocca al Mare Kool pinksi päralt. Juba viiendat aastat järjest selgitasime välja kooli parimad lauatennisemängijad. Lisaks õpilastele võtsid omavahel mõõtu ka lapsevanemad, vilistlased, õpetajad ja teisedki kooli töötajad. Võistlus on aastast aastasse igas mõttes kasvanud. Kui esimesel aastal pidasime kooli meistrivõistlused maha kolmel laual, siis nüüd oli laudu juba kuus. Kui esimesel aastal oli oslejaid 19 , siis sellel aastal oli registreerunuid rekordarv - 42! Ka auhinnalaud on täienenud, kus lisaks karikatele ja RemedyWay auhindadele said kõik auhinnatud mängijad ka Sportlandilt kingituse. Et kõik võistluse mahust veidi aimu saaksid, siis numbrites nägi võistlus välja selline ... Kohtumisi peeti kogu turniiri jooksul 110, sette mängiti 238, mille käigus tehti 3910 servi. Oluline pole mitte aga statistika vaid võistluse käigus saadud emotsioon. Mängud olid põnevad, mängupartnerid mõnusad ning pingutama pidi just parasjagu.

Tulemused : Tüdrukud 1.- 4. Klass 1. Kristiin Olli

Poisid 1.-4.klass 1. Hendrik Pintson 2. Hugo Mets 3. Sander Must

Tüdrukud 5. - 9. klass 1. Marta Laas 2. Berit Viickberg 3. Bianca Asmer

Poisid 5. - 9. klass 1. Gren Samm 2. Tarvi Tamm 3. Rasmus Ranel Tammiste

Gümnaasium ja vilistlased 1. Marion Tamm 2. Robert Reesar 3. Hans Robin Roosmann

Lapsevanemad 1. Virgo Mihkelsoo 2. Ain Põime 3. Mare Aade

Õpetajad ja RAM Kooli töötajad 1. Janno Laar 2. Erki Kivinukk 3. Ellen Pohla

Olulised eriauhinnad : Noorim osaleja - Marlon Glen Kõller Parim ema - Mare Aade ( ühtlasi ka vanaema ) Parim isa - Virgo Mihkelsoo Parim RAM Kooli töötaja - Janno Laar

Soovime kõikidele võitjatele palju õnne! Aitäh kõikidele osalejatele, sõpradele ja abilistele - ainult teiega koos saame korraldada selliseid ägedaid turniire!

Kohtumiseni taas järgmisel aastal!


Pildid asuvad SIIN.


Comments


bottom of page